Mop bezprzewodowy – Jakie ma zalety?

0
917

Mop automatyczny Hizero to wielofunkcyjne urządzenie sprzątające, które zdecydowanie ułatwia utrzymanie powierzchni nawet w dużych domach w czystości. Zastępuje jednocześnie odkurzacz i mop do mycia podłogi, susząc ją po przetarciu na mokro, a po zakończeniu sprzątania samoczynnie się czyści. Dzięki temu pozwala znacznie zaoszczędzić czas poświęcony do tej pory na sprzątanie podłóg i narzędzi do ich czyszczenia, pozostawiając dom w wyjątkowo higienicznym stanie.

Jakie powierzchnie można czyścić mopem Hizero?

Mop Hizero przeznaczony jest do czyszczenie wszelkiego rodzaju twardych powierzchni, zarówno podłóg wykonanych z drewna, jak parkiet, paneli czy terakoty. Zbiera z nich zarówno wszelkie drobniejsze zanieczyszczenia, jak piasek, sierść czy okruchy, ale również jest w stanie wyczyścić podłogę z zabrudzeń płynnych, jak rozlane soki czy zupy.

Jak czyścić podłogę mopem Hizero?

Aby zachować czystość podłóg, do mopa Hizero można użyć wyłącznie czystej wody. Jego działanie można porównać do zlizywania podłogi językiem przez psa. Wbudowany rolujący polimer czyszczący absorbuje wszelkie zanieczyszczenia w trakcie obracania, pozostawiając powierzchnie nieskazitelnie czyste i niezarysowane. Jedynie, kiedy chcemy usunąć trwalsze zabrudzenia lub zyskać świeży zapach w domu, możemy użyć niewielkiej ilości preparatu do czyszczenia przeznaczonego do mopa Hizero, który pozwoli cieszyć się czystą podłogą i wprowadzić do domu delikatny aromat czystości.

Kształt nadany mopom Hizero jest ergonomiczny, a elastyczność urządzenia, jego niewielka waga (4 kg) i wbudowane kółeczka pozwalające wygodnie przesuwać je po podłodze umożliwiają dotarcie mopem we wszystkie zakamarki, do których trudno dostać się zwykłym odkurzaczem czy tradycyjnym mopem.

Dodatkowym atutem urządzenia jest brak konieczności podłączania go do prądu za pomocą kabla. Mop Hizero został zaopatrzony w baterię jonowo-litową, która po naładowaniu (zajmującym 4 godziny) jest w stanie pracować przez 80 minut. To jeszcze jedna za zalet przemawiających za zastąpieniem tradycyjnych odkurzaczy mopami Hizero. Nie trzeba ich przełączać w trakcie sprzątania i przemieszczania się nawet po sporych powierzchniach. Proces sprzątania przebiega dzięki temu znacznie szybciej.

Czy warto zainwestować w mop Hizero?

Oszczędność prądu, wody i środków czyszczących, łatwość sprzątania i zachowanie podłogi w idealnie czystym stanie. Trudno nie stwierdzić, że mop Hizero stanowi swoistą rewolucję w dziedzinie sprzątania, powodując że inwestycja w to urządzenie z pewnością będzie decyzją dającą mnóstwo satysfakcji.

[Głosów:1    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ