Wielofunkcyjny stół bilardowy czyli połączenie idealne

Wydaje ci się, że stół bilardowy służy jedynie rozrywce? Wcale nie! W sprzedaży znajdziemy wielofunkcyjne produkty, które mają dodatkowe zastosowanie: pełnią funkcję stołu biesiadnego lub konferencyjnego. Tak, to nie żart. Więcej na temat tego praktycznego i wysoce funkcjonalnego rozwiązania piszę w dalszej części artykułu.

Kilka słów o samym stole bilardowym

Stół bilardowy biesiadno-konferencyjny to tradycyjny produkt poszerzony o blat nakrywający. Ma prostą formę i przemyślaną konstrukcję, dzięki której komfort jego użytkowania jest nadzwyczaj wysoki. Siedząca przy nim osoba nie musi martwić się o to, że będzie dotykała nogami dolnej deski, bo producenci przez cofnięcie dolnej konstrukcji, znajdującej się tuż pod koroną, wyeliminowali ten problem.

To uniwersalny artykuł o bardzo eleganckim wyglądzie. Jego design świetnie dopasowuje się do każdej aranżacji wnętrza. Ponadto różnorodność materiałów wykończeniowych i akcesoriów używanych do wykonania tego typu towarów powoduje, że można dostosować je do dowolnych potrzeb klientów, zarówno jeśli chodzi o ich wygląd, jak i układ przestrzenny pomieszczenia, w którym zostaną umieszczone. Stół bilardowy, pełniący jednocześnie funkcję stołu jadalnianego lub konferencyjnego to idealne połączenie, które doceni każdy gracz.

Dlaczego warto?

Zastanawiasz się, dlaczego warto kupić wielofunkcyjny stół bilardowy? Odpowiedź jest prosta. Płacisz raz, a w zamian zyskujesz produkt, który zapewni Ci rozrywkę, a w razie potrzeby doskonale spisze się w roli mebla. Jego estetyczny wygląd sprawi, że żaden z gości nie zorientuje się, że siedzi przy stole do gry w bilard. Można zatem uznać go za funkcjonalny gadżet, który na każdym zrobi ogromne wrażenie.

Co więcej, jeśli masz żonę, to łatwiej przekonasz ją do kupna stołu bilardowego, który można wykorzystać w bardziej „rodzinny” sposób. Nie będzie rzucał się w oczy i pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca. Zamiast kupować dwa oddzielne produkty, których zmieszczenie w pokoju okaże się niemal niemożliwe, zyskasz jeden pełniący obie role – stołu bilardowego i jadalnianego. Warto nadmienić także, że równie dobrze sprawdzi się w biurze. W czasie ważnych spotkań można używać go jako stołu konferencyjnego, a po oficjalnej części spotkania uciąć sobie odprężającą partyjkę.

Stoły bilardowe z jadalnianym blatem stanowią bardzo ciekawą propozycję. Ich popularność systematycznie wzrasta i nie ma się czemu dziwić, bo takie wielofunkcyjne meble spotykają się z coraz lepszym odbiorem. Jeżeli i Ty zastanawiasz się, czy go kupić, to pozbądź się wątpliwości, bo gwarantujemy, że będziesz zachwycony!

Zdjęcie: fa-bil

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ