torby na zakupy

Torba na zakupy jest nieodzownym elementem, kiedy udajemy się na zakupy. Czasy kiedy w każdym sklepie za darmo dostawało się tyle foliowych toreb, ile się chciało minęły. Wpływ ma na to fakt ekologia i związane z tym opłaty od nich.

Torba na zakupy z czasem (od kilku lat) stała się modna, a wariantów ich jest bez liku. Można wręcz powiedzieć, że torba na zakupy stała się elementem garderoby i niektóre sklepy tak zaczynają to traktować. Torba na zakupy ma nie tylko spełniać swoją funkcję praktyczną, ale również ma dobrze wyglądać i być modna, a zarazem wytrzymała.

Torby na zakupy są przeróżne. Niektóre przypominają kosze wiklinowe, lub duże torebki. Czasem wręcz są to kosze wiklinowe. Takie torby przede wszystkim są bardzo wytrzymałe, posłużą nam całe lata, a wiklina jest w stu procentach ekologiczna, co tylko działa na jej plus. Minusem takich toreb są ich wymiary i fakt, że nie da się ich poskładać i schować do torebki, więc jeśli nie jedziemy na zakupy samochodem to raczej pozostawimy taką torbę w domu.

Torby na zakupy mogą być również połączone z wózkiem. Czyli są to torby na kółkach. Ale takie torby nie są „babcinymi torbami na warzywa”. Ich stylizacja jest jak najbardziej modna i pasująca do młodej osoby. Kto zresztą powiedział, że jeśli jest się młodym to należy kilogramy zakupów nosić w rekach 🙂

Torby materiałowe są chyba najbardziej popularne. Są zazwyczaj najtańsze. Można je schować poskładane do torebki, lub kieszeni. Ilość materiałów z jakich się je wykonuje jest ogromna, podobnie jak ich design. Łatwość wykonania nadruku na takiej torbie powoduje, że torby takie nie muszą być nawet kupowane. Wiele firm traktuje je jako doskonałą reklamę, i przy wielu okazjach można je dostać w zasadzie za darmo.

Z pośród toreb materiałowych, największym uznaniem cieszą się torby lniane. Są zdecydowanie najtrwalsze, najbardziej wytrzymałe wiec możemy „całe tony” do nich nawrzucać w sklepie. Ponadto len jako materiał jest po prostu modny. Wybierając torbę należy zatem rozważyć co jest najlepsze dla nas.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ