Zmiany w kuchni warto rozpocząć od wybrania profesjonalnego biura projektowego, który jednocześnie produkuje z wysokiej jakości produktów meble. Ważne jest także wykonanie tych mebli, więc powinno się to sprawdzić przed podjęciem decyzji.

Ciekawą propozycję można znaleźć na stronie: pracowniakr.pl, gdzie można znaleźć pełną ofertę młodego zespołu tworzącego biuro projektowe. Po wyborze biura projektowego i zapoznaniu się z proponowaną ofertą można zabrać się za projektowanie kuchni wraz z doradcą. Doradca może również pomóc klientowi w pomiarze pomieszczenia oraz zlokalizowaniu wszystkich gniazdek i włączników, które znajdują się w remontowanej i ulepszanej kuchni. Jest to ważny krok, którego nie można pominąć. Źle wykonane pomiary sprawią, że zamówione meble nie będą pasować we wnętrzu. Lokalizacja włączników i ilość gniazdek jest kluczowa dla zapewnienia bezpieczeństwa w mieszkaniu. Dodatkowo jest to element dość istotny w momencie rozmieszczania sprzętów kuchennych w bryle zabudowy powstającej z mebli.

Tak przygotowani klienci mogą zasiąść przy stanowisku komputerowym w celu przygotowania projektu kuchni, który następnie zostanie poddany wizualizacji. W tym momencie klient podejmuje decyzje dotyczące typu szafek stojących i wiszących, rodzaju frontów, uchwytów, rodzaju zawiasów, użytych nóg do szafek stojących, użytych mocowań do szafek wiszących, blatu oraz formy wykończenia bryły mebli.

Projekt kuchni może zostać wzbogacony o wyspę kuchenną, która może spełniać funkcję dodatkowego blatu roboczego, kąciku jadalnianego lub służyć jako dodatkowe miejsca do przechowywania. Decydując się na szafki wiszące warto wziąć pod uwagę takie, które będą sięgały aż po sufit. Rozwiązanie takie zapewni w kuchni więcej miejsca do przechowywania. Jednocześnie unikniemy w ten sposób stawiania naczyń na szafkach, jak ma to miejsce przy wyborze niższych szafek. Proponowane szafki mogą mieć kształt niskich i wysokich słupków. Dostępne są również modele dopasowane do narożników.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ