stolik

Stolik drewniany, zwłaszcza taki robiony na wymiar, uznawany jest za wyjątkowo elegancki i stylowy mebel. Jednak przede wszystkim służy on jako dekoracja salonu. Stawiamy na nim kwiaty i ozdoby lub serwujemy kawę naszym gościom. Czy jednak to już wszystkie zastosowania takiego elementu wyposażenia wnętrz? Bynajmniej. Stoliki drewniane są uniwersalne i sprawdzają się w wielu wnętrzach. Oto kilka przykładów.

Stolik drewniany na wymiar – w sypialni

Sypialnia to pokój, o którego wystrój powinniśmy szczególnie zadbać. Chociaż jest to prywatna strefa naszego domu, do której zazwyczaj nie wpuszczamy gości, to jednak od wyglądu i funkcjonalności tego pomieszczenia, zależy nasz komfort oraz samopoczucie. W końcu właśnie w sypialni relaksujemy się po ciężkim dniu, czytamy książkę czy oglądamy film. Poręczny stolik drewniany na wymiar, który zmieści się między ścianą, a łóżkiem, będzie subtelną i za razem praktyczną ozdobą. Możesz położyć na nim książkę, ustawić dzbanek z wodą oraz lampkę nocną i dzięki temu cieszyć się wygodą.

Stolik drewniany na wymiar – w biurze

W przestrzeni biurowej najczęściej królują duże stoły konferencyjne oraz biurka pracownicze, jednak nie powinno tam również zabraknąć stolika. Dzięki temu budynek firmowy staje się bardziej przyjazny klientom lub interesantom, którzy do niego zawitają. Można przy okazji położyć na nim ulotki z najnowszą ofertą firmy, które być może zwrócą czyjąś uwagę. Stolik sprawdzi się zarówno w poczekalni, jak i w pokoju socjalnym.

Stolik drewniany na wymiar – w pokoju dziecka

Meble na wymiar to szczególnie praktyczne rozwiązanie w pokoju dziecka. Drewniane stoliki, wykonane według zaleceń klienta, które sprawdzą się w sypialni malucha, można znaleźć tutaj https://stolywood.pl/kategoria/stoly-i-stoliki/stoliki/drewniane-stoliki/. Taki element wyposażenia daje najmłodszym miejsce do odrabiania lekcji, rysowania czy zabawy. Jeśli zamówimy z renomowanej stolarni, możemy liczyć na to, że wymiary będą idealnie dostosowane do fizjonomii naszych pociech.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ