Dzisiaj, kiedy robimy remont, dużą wagę przykładamy do tego, jaki styl aranżacji wnętrz byłby najlepszy. Co istotnie – nie dobieramy go tylko i wyłącznie pod względem rozkładu mieszkania itp., lecz ponadto, a może przede wszystkim, patrząc na własny charakter. Wnętrze mieszkania ma bowiem stanowić odzwierciedlenie tego, kim jesteśmy i co kochamy…

Rola oświetlenia w budowaniu nastroju

Dlatego też tak bardzo istotne jest, aby dokładnie dobrać oświetlenie do domu. Co istotne – nie musi ono być dokładnie tego samego stylu co reszta mieszkania, jednak też nie może się z nim kłócić. Na jaką firmę się zatem warto zdecydować podczas wyboru nowoczesnego oświetlenia z abanet.pl? Ideal Lux czy może Fabbian?

Ideal Lux – nowoczesne pomysły inspirowane klasyką

Oświetlenie Ideal Lux to wręcz idealny przykład kreatywności i ciekawego połączenia klasyki ze współczesnością. Lampy Ideal Lux charakteryzują się tym, że znane wszystkim już od wielu lat kształty i formy oświetlenia wykonano z przeróżnych nowoczesnych materiałów. Większość produktów świetnie pasuje do eleganckich wnętrz utrzymanych w stylu klasycznym francuskim, jednak znajdziemy także pośród nich lampy idealne do wnętrz w stylu industrialnym czy shabby chic lub romantycznego.

ideallux3

Fabbian – włoski pomysł, elegancja i prostota

Oświetlenie marki Fabbian (https://abanet.pl/37_fabbian) jest nieco inne. Przede wszystkim należy podkreślić, że wszystkie lampy Fabbian cechuje charakterystyczna dla Włoch prostota i elegancja. Jednocześnie jednak oświetlenie Fabbian wyróżnia się oryginalnymi formami i ciekawymi, niespotykanymi kształtami. To z kolei sprawia, że doskonale pasuje do klasycznych wnętrz, industrialnych pokoi czy eklektycznych albo vintage mieszkań.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ