Antyrama

Antyrama to jeden z najlepszych i najpopularniejszych sposobów na przedstawienie wybranego przez nas plakatu lub grafiki. Dzięki swoim rozmiarom, pozwala zająć dużą niezagospodarowaną przestrzeń, tworząc zupełnie nowe wrażenie. Jej montaż jest niezwykle prosty, a efekt potrafi być naprawdę interesujący. W zależności od potrzeby, możemy wybrać rozmiar oraz kolor tła, który będzie nam odpowiadał. Jak zamontować antyramę?

Jak wygląda montaż antyramy?

Na samym początku musimy znaleźć miejsce, w którym uważamy, że antyrama będzie prezentowała się najlepiej. Warto przeznaczyć do tego ścianę, która znajduje się w centralnym miejscu pomieszczenia. Dzięki temu, powieszona przez nas grafika będzie zwracała uwagę, każdego gościa, który nas odwiedzi. Poza tym, będzie przede wszystkim sprawiała przyjemność nam. W paczce z zakupioną przez nas antyramą, znajdziemy specjalne metalowe klipsy oraz szybę – plexi lub szklaną. W niektórych, znajdziemy również passe-partout, czyli tło. Montaż antyramy jest niezwykle prosty, musimy jednak pamiętać o tym, że zdjęcie powinno być kilka centymetrów mniejsze niż sama rama. Jeśli już mamy przed sobą wszystkie potrzebne części, należy przystąpić do ułożenia zdjęcia na płycie, a następnie przyłożenia do niego szyby. Później wystarczy umieścić klipsy w wyznaczonych do tego miejsca i voila! Ostatnim krokiem, jest wywiercenie dziury w ścianie, którą obraliśmy za miejsce umieszczenia antyramy.

Antyrama – na jaką się zdecydować?

Tak jak wspomnieliśmy, istnieją dwa rodzaje szyb do antyramy. Plexi oraz szklana. Pierwsza z nich, sprawdzi się idealnie dla osób posiadających małe dzieci oraz zwierzęta. Nie grozi bowiem rozbiciem się na małe kawałeczki. Zarówno szklaną, jak i plexi antyramę znajdziemy na stronie https://www.oprawiamy.pl/c144,antyramy. Szkło, powinniśmy wybrać jeśli chcemy oprawić ważne dla nas dokumenty, dyplomy czy certyfikaty. Dzięki temu, będą wyglądać o wiele bardziej profesjonalnie i elegancko. Jedno jest pewne, antyrama zawsze będzie prezentować się świetnie, dlatego warto rozważyć jej zakup.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ