Robot sprzątający na prezent

Czy robot sprzątający to dobry pomysł na prezent? Jak najbardziej, zwłaszcza jeśli postawimy na nowoczesne, niezawodne urządzenia, które zapewnią obdarowanym możliwość utrzymania nieskazitelnego porządku w całym domu, zarówno na twardych, jak i miękkich powierzchniach. Amerykańska marka Neato od 2010 roku proponuje urządzenia, które stanowią swoistą rewolucję w domowym sprzątaniu. Czym odznaczają się jej produkty i dlaczego właśnie na nie warto postawić, wybierając je w prezencie?

Zalety robotów sprzątających Neato

Zaprezentowany w 2010 roku przez amerykańską markę Neato model XV-11 zwrócił uwagę przede wszystkim swoim oryginalnym kształtem, z prostokątnym przodem, co powoduje, że do złudzenia przypomina on literę D. Kształt nie był przypadkowy – to właśnie dzięki temu roboty sprzątające Neato są w stanie dotrzeć do wszystkich kątów pomieszczeń i usunąć zanieczyszczenia blisko ścian, co było trudne do osiągnięcia przez urządzenia o tradycyjnej, okrągłej formie. roboty Neato wyposażone są także w znacznie większą szczotkę (27 cm długości) umieszczoną z przodu urządzenia oraz turbinę zasysającą o wyższej mocy, co powoduje, że kurz oraz zanieczyszczenia trafiają prosto do pojemnika na śmieci, nie wzbijając się w powietrze, unoszone przez boczne szczotki. Sam zbiornik na śmieci ma pojemność 0,7 litra oraz znacznie wydajniejszy filtr HEPA. Dzięki temu urządzenie sprzątające Neato to idealna propozycja dla osób mających problemy z alergiami układu oddechowego powodowanymi przez roztocza znajdujące się w kurzu.

Roboty Neato to także niespotykana do tej pory perfekcja sprzątania. Zawdzięczamy ją wyposażeniu robotów sprzątających Neato w technologię laserowej nawigacji pozwalającą na stworzenie dokładnej mapy pomieszczeń. Nawet w przypadku rozładowania baterii w trakcie pracy, robot ładuje ją w stacji dokującej, a następnie wraca dokładnie w miejsce, gdzie przerwał sprzątanie, aby je dokończyć. Jeżdżąc linia po linii, robot Neato gwarantuje wyjątkowo dokładne usuwanie zanieczyszczeń z każdego rodzaju powierzchni podłogowych. Powierzchnie twarde oczyszcza w trybie Eko, a tryb Turbo zwiększa siłę ssącą urządzenia, co pozwala na dokładne odkurzenie także wykładzin czy dywanów.

Dla kogo warto kupić roboty sprzątające Neato?

Robot sprzątający Neato to idealny prezent nie tylko dla perfekcyjnej pani domu, ale przede wszystkim dla wszystkich osób zabieganych, które nie mają czasu na sprzątanie, a cenią sobie porządek w domu. Urządzenie można włączyć i wyłączyć dzięki dedykowanej aplikacji na smartfona lub tablet, dzięki czemu wrócimy zawsze do idealnie wysprzątanego domu.

Sprawdź: http://4robotics.com.pl/neato-2/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ