Poszukiwanie idealnego stołu to spore wyzwanie, a jego wybór tylko na pozór wydaje się prosty. Jeśli pragniemy aby mebel służył nam przez wiele lat pozostając w niezmiennym, idealnym stanie, sytuacja może skomplikować się jeszcze bardziej. Znalezienie ponadczasowego mebla to nie lada wyzwanie.

Doskonale wiemy, że stół stanowi serce domu, dlatego też jego dopasowanie do wnętrza i oczekiwań klienta jest sprawą kluczową. Przy wszechobecnej powtarzalności i masowej produkcji coraz wyżej cenimy sztukę rzemieślniczą i ręcznie wykonane przedmioty. Nie da się ukryć, że meble tworzone z pasją i pełnym oddaniem po prostu posiadają duszę. Takie też są meble od polskiej marki hoom. W każdym ze stworzonych przez firmę stołów zauważyć można prawdziwą miłość do drewna. Ze względu na niepowtarzalność natury, ułożenie słojów oraz ich barwę, nigdy nie otrzymamy dwóch identycznych mebli. Piękno różnorodności czyni każdy z nich wyjątkowym i unikatowym. nowoczesny-stól-antonio-od-hoom-1

Zdjęcie: Stół Antonio od hoom.

Drewno jest doskonałym tworzywem dla niepowtarzalnego i nowoczesnego designu. Takie meble wyglądają ponadczasowo, a połączenie ich z prostymi formami ze stali nadaje im charakteru i sprawia, że doskonale sprawdzą się praktycznie w każdym wnętrzu. Stoły z drewna wnoszą do wnętrza dużo ciepła i naturalnego piękna. Stół jest sercem domu, od lat pełni chyba najważniejszą funkcję w każdym domu. Przy nim spotykamy się z naszą rodziną i przyjaciółmi, zarówno na co dzień, jak i od święta.

stol-pablo-do-jadalni

Zdjęcie: Stół Pablo od Hoom

Warto zainwestować w stół wokół którego zbudujemy prawdziwą rodzinną atmosferę. Wybierzmy mebel, który ożywi nasze wnętrze i stanie się centralnym punktem domu. Nie ważne, czy zdecydujemy się na stół w stylu skandynawskim, rustykalnym, czy industrialnym, z nutą surowości. Ważne aby podobał się nam, naszym bliskim i aby był dobrze dopasowany do wnętrza, w którym się pojawi. Dobry design i doskonała jakość nigdy nie wyjdą z mody. To inwestycja, która zawsze zwraca się z nawiązką. 

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ