Okna plastikowe to jedne z najtańszych i najtrwalszych produktów. Łatwe w eksploatacji, oryginalne, ale również energooszczędne i trwałe. Nie wymagające konserwacji, a ich czyszczenie jest niezwykle proste. Doskonałe połączenie okien plastikowych z aluminiową nakładką sprawia, że okna PCV – aluminium są szykowne i zawsze w dobrym guście.

DLACZEGO OKNA ALUMINIOWE – PCV ?

Plastikowe okna charakteryzują się wysoką wytrzymałością i są bardziej odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, niż okna drewniane. Struktura wielokomorowa plastikowych okien, skutecznie izoluje dom, od wpływu niepożądanych czynników atmosferycznych.

Stolarka aluminiowa natomiast pozwala na oszczędzanie energii i jest wyjątkowo estetyczna. Duże i nowoczesne przeszklone okna, stają się coraz bardziej popularne, zarówno wśród budynków jednorodzinnych jak i biurowych. Aluminium jest niezwykle trwałe, dlatego świetnie się sprawdza w każdych warunkach atmosferycznych.

Okna na zamówienie mogą przybrać dowolny kształt, rozmiar i kolor. Jednak połączenie aluminiowej nakładki na okno PCV, owocuje perfekcyjnym produktem. Dlaczego wybrać okna aluminiowe – PCV? Ponieważ jest to doskonała kompozycja, która łączy ze sobą najlepsze cechy obu produktów, łatwą pielęgnację, estetykę, jakość , a przede wszystkim posiadają bardzo dobrą termoizolację.

WYTRZYMAŁOŚĆ I JAKOŚĆ

Nowoczesne okna wykonane z aluminium i PCV są połączeniem takich zalet jak izolacyjność termiczna z modernistycznym wykończeniem, charakterystycznym dla okien aluminiowych.

Bardzo ważne jest również to, że okna na zamówienie aluminium PCV dodatkowo usztywniają całą konstrukcję okna, dzięki czemu produkt jest znacznie bardziej wytrzymały i trwały.

Wytrzymałość stolarki okiennej jest bardzo ważna. Dlatego istotne jest to, by decydując się na zakup, wybrać okna na zamówienie. Wyprodukowane na wymiar i odpowiednio wykonane łączenia nakładek aluminiowych to klucz do niezwykłej estetyki i długoletniej ochrony okien.

NOWOCZESNY DESIGN

Duże i przeszklone okna są coraz częściej wybierane przez inwestorów, nie tylko do budynków biurowych, ale coraz częściej do domów jednorodzinnych.

Nowoczesne okna aluminiowe PCV, doskonale prezentują się zarówno w połączeniu z tradycyjną elewacją, jak i z nowoczesnymi bramami garażowymi i drzwiami wejściowymi.

Okna z aluminium i PCV stwarzają ogromne możliwości designerskie, inwestorom, architektom i projektantom wnętrz. Dzięki temu, producenci okien, mogą sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom klientów.

Artykuł przygotowany w oparciu o materiały dostarczone przez firmę Internorm – okna na zamówienie

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ