Czajniki do parzenia kawy

Nikt tak nie zrozumie kawosza, jak inny amator kawy. Zatem, gdy sklep z artykułami do parzenia kawy otwierają osoby, które posiadają w tej kwestii wieloletnią praktykę, to warto im zaufać. Dobra kawa, to taka, która pochodzi ze sprawdzonych palarni, w tym zarówno tych zagranicznych jak i polskich. Jednak podstawą dobrego napoju jest nie tylko odpowiedni gatunek kawy, ale również stosowane podczas jej przygotowywania akcesoria. I to właśnie takiemu dodatkowemu wyposażeniu poświęcamy poniższy artykuł.

Czajniki do parzenia kawy

Jak już wspomniano we wstępie, sklep Labuna to idealne miejsce dla pasjonatów dobrej kawy. Sprzedawca proponuje swoim klientom szeroki wybór kaw pochodzących z oferty wielu znanych, polskich i zagranicznych palarni, w tym między innymi: April Coffee Roasters, Enklawa Palarnia Kawy, LaCava, Manifaktura Kawy, Rum Baba Coffee czy Kyoto Coffee Roasters.

Jednak równie atrakcyjną część asortymentu stanowią różnego rodzaju dodatki, które są niezbędne podczas przygotowywania tych aromatycznych napojów. Z całą pewnością na pierwszym miejscu należy wymienić czajniki do parzenia kawy. W sklepie zakupić można modele dedykowane do użytku domowego, jak również profesjonalnego. Spodobają się one nawet najbardziej wymagającym baristom i właścicielom kawiarni.

W opcji są, między innymi, czajniki ze stali nierdzewnej, które stworzono z myślą o alternatywnych metodach parzenia kawy. Posiadają wygodny i ergonomiczny uchwyt, wskaźnik poziomu wody oraz konstrukcję typu goosneck, która wspomaga powolne nalewanie, zapewnia precyzję i rozkwitanie naparu. Równie ciekawą propozycję stanowią czajniki pochodzące z kolekcji firmy Brewista. Są one wyposażone w funkcję szybkiego gotowania i utrzymania ciepła, a także panel LCD i elektroniczną regulację temperatury. Wszystkie oferowane modele dostępne są pod adresem internetowym: https://labuna.pl/Czajniki-c70.

Czarki i łyżki do cuppingu

Z kolei testowania kaw nie można sobie wyobrazić bez odpowiednio dobranej czarki. Taka porcelanowa miseczka to obowiązkowy produkt amatora napoju z ziaren kawy. W ofercie dostępne są nie tylko produkty ceramiczne, ale również plastikowe tacki do cuppingu.

Uzupełnieniem akcesoriów do cuppingu są oczywiście łyżki. Godne uwagi są przede wszystkim te, które wykonano ze stali nierdzewnej i nadają się do mycia w zmywarce. Niektórzy bariści stawiają jednak na łyżki, które należy myć wyłącznie ręcznie. Takie również można kupić w sklepie Labuna.

Dzbanki do mleka

Kawosze dzielą się na tych, którzy piją tylko czarną kawę, i na tych, którzy lubią uzupełniać jej smak różnymi dodatkami, w tym mlekiem. Ci drudzy powinni być zatem zainteresowani dzbankami do mleka.

Labuna posiada w ofercie jedynie wysokiej jakości produkty. Dzbanki są solidnie wykonane, wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, łatwe w czyszczeniu i myciu oraz stworzone z myślą o bezpieczeństwie w kontakcie z żywnością. Niektóre modele posiadają miarkę lub specjalną nieprzywierającą powłokę.

Inne przydatne akcesoria

Katalog produktów sprzedawcy obejmuje także: młynki ręczne i automatyczne, zaparzacze, wagi, filtry do kawy, notesy sensoryczne, termometry, przypinki, części zamienne, naczynia termiczne, minerały do wody.

Oferta sklepu jest na tyle rozbudowana, że można tutaj zaopatrzyć się w produkty na własne potrzeby, jak również kawę i dodatki idealne na prezent dla znajomych, członków rodziny lub współpracowników.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ