Obraz sposobem na uwiecznienie wspomnień

Wakacje pozwalają nam wyczyścić umysł i odprężyć ciało. W takich chwilach dostajemy olśnienia i wpadamy na najlepsze pomysły.

To samo przytrafiło się nam. Podczas ostatnich wakacji, przechadzając się urokliwymi uliczkami nadmorskiego Trogiru natknęliśmy się na stoisko pełne obrazów o tematyce marynistycznej. I już staliśmy się niemalże właścicielami jednego egzemplarza, gdy nagle pojawiło się tysiąc pytań. Jak zabezpieczyć obraz, jak go przetransportować do Polski i czy znajdziemy na niego miejsce w samochodzie. Finalnie obraz stał się tylko wspomnieniem.

Możesz mieć obraz o dowolnej tematyce na swojej ścianie

Urzekły nas motywy żaglówek, które przywodzą na myśl wolność i pogoń za marzeniami. Jednak, jak mawiają, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Wnet znajoma poleciła nam firmę Tappy. Jest to sklep internetowy, w którym możecie nabyć obrazy na płótnie, fototapety oraz plakaty. Tematyka jest tak różnorodna, że nawet osoby mające jasno określoną wizję będą miały w czym wybierać. Jeżeli, tak jak my, chcesz jak najdłużej zachować wspomnienie wakacji zwróć uwagę plakat „Zacumowana łódka”, „Zachód słońca na Malediwach” lub „Z wiatrem”. Osoby które wolą nietuzinkowe rozwiązania również się nie zawiodą. „Pływając inaczej” lub „Chłopiec z meduzą” to propozycje dla osób wymagających.

Jak prezentują się obrazy?

Obrazy i grafiki dostępne w Tappy.pl mają wielu nabywców. Wystarczy wejść pod adres https://tappy.pl/oferta/obrazy i przeszukać zawartość poszczególnych kategorii. Po wybraniu interesującego nas obrazu lub plakatu, mamy możliwość doboru odpowiedniego rozmiaru, formatu, ramki, a także wersję z passe-partout. Jest to także zdecydowanie tańsza alternatywa w stosunku do klasycznych obrazów, a co najważniejsze, mamy możliwość dostosowania gotowego produktu do naszych potrzeb i rozmiaru ścian. Dodatkowo za transport obrazów odpowiada sklep internetowy, więc nie musimy się obawiać, że przez przypadek uszkodzimy płótno.

Nie lada gratką są grafiki autorskie znajdujące się w ofercie sklepu Tappy.pl. Znajdziemy tutaj również reprodukcje znanych i docenianych na całym świecie dzieł sztuki.

Nas mimo wszystko urzekła tematyka związana z morzami i oceanami. Patrząc na nadmorskie widoki ma się wrażenie, że letnie słońce nadal otula swoim ciepłem skórę, a z oddali da się słyszeć szum fal rozbijających się o kamienisty brzeg. Jeden z obrazów o nadmorskiej tematyce zawisł już na naszej ścianie. A co Ty wybierzesz, żeby udekorować swój dom i zachować wspomnienia na dłużej?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ